Контакт - Ningbo Де-Шин Индустриски копродукции, ООД

Контактирајте не

Ningbo De-Shin Precision Alloy Co., Ltd

адреса

Xiapu Industrial Zone, 

Beilun District, Ningbo, China

телефон

Тел: + 86-574-88012850

Факс: + 86-574-88012850

WhatsApp: +86-15867265778

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Saturday-Sunday: Closed

Сакаат да работат со САД?

Испратете ја вашата порака:


WhatsApp Online Chat !